Dziś są imieniny: Ignacego, Lodomiry, Romana
Wybierz język:
Korfantów z lotu ptaka Budynek Gimnazjum w Korfantowie Czarny Staw w Kuźnicy Ligockiej Jarmark Miejski w Korfantowie Kompleks sportowo-rekreacyjny w Ścinawie Małej Neogotycka Baszta w Przydrożu Małym Pałac w Korfantowie Sanktuarium na Szwedzkiej Górce Ścinawa Mała

Strona główna - najświeższe informacje

Kanał RSS
 • syrena_alarmowa.jpeg
  31-07-2014 15:21

  Komunikat o uruchomieniu syren

  W związku z upamiętnieniem rocznicy rozpoczęcia Powstania Warszawskiego w dniu 1 sierpnia 2014 r. o godz. 17.00 w jednostkach Ochotniczych Straży Pożarnych na terenie gminy Korfantów zostaną włączone syreny alarmowe na okres jednej minuty.
  Dźwięk syren: ciągły modulowany.

  Czytaj dalej
 • ostrzezenie meteo.jpeg
  30-07-2014 13:17

  Uwaga - silne burze z gradem !

  Czytaj dalej
 • ankieta.jpeg
  28-07-2014 14:58

  Zaproszenie do wypełnienia ankiety

  Szanowni Mieszkańcy,

  Urząd Miejski rozpoczął prace nad aktualizacją Strategii Rozwoju Gminy Korfantów do 2020 roku, które są realizowane w ramach projektu współfinansowanego przez Unię Europejską. Celem projektu jest usprawnienie działania administracji gminnej. Podstawą opracowania dobrej Strategii jest rzetelna analiza potrzeb. Państwa opinie wyrażone w niniejszej ankiecie będą cennym wsparciem dla Zespołu ds. aktualizacji Strategii – pomogą trafnie określić kluczowe problemy gminy Korfantów oraz wyznaczyć właściwe wyzwania i cele rozwojowe dla naszej społeczności.

  Ankieta jest w pełni anonimowa, a jej wyniki zostaną przekazane do podsumowania niezależnemu zespołowi ekspertów realizujących projekt.

  Jednocześnie informujemy, że projekt powstającej Strategii Rozwoju Gminy Korfantów na lata 2014-2020 zostanie Państwu przedstawiony w ramach konsultacji społecznych w trzecim kwartale bieżącego roku.

  Przejdź do wypełniania ankiety ...

  Czytaj dalej
 • 28-07-2014 10:46

  Ogłoszenie o przystąpieniu do sporządzenia miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego

  O B W I E S Z C Z E N I E

  BURMISTRZA KORFANTOWA

  o przystąpieniu do sporządzenia  miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego

  dla obszaru położonego na gruntach wsi Włodary, Jegielnica, Węża i Ścinawa Nyska oraz dla obszarów położonych na gruntach wsi Gryżów, Węża i Ścinawa Nyska.

  Czytaj dalej

Strona główna